Dodatki przydatne na co dzień

Tworzenie stylizacji odzieżowych wymaga sporo wysiłku oraz wiedzy. Na pozór prozaiczna czynność jest w rzeczywistości bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga łączenia ze sobą wielu elementów. Niektóre z nich wydają się być początkowo sprzeczne ze sobą, lecz w efekcie końcowym tworzą spójną i atrakcyjnie wizualną całość. Duże znaczenie w tworzeniu stylizacji odgrywają dodatki. Nie tylko podczas wieczornych wyjść i uroczystości, ale również na co dzień, kiedy również chcemy się perfekcyjnie prezentować. Na jakie zatem postawić, by czuć się dobrze? Czy wybór torebki sportowej wystarczy? Z pewnością będzie bardzo praktyczny i dobrze skomponuje się z trampkami lub adidasami. 

Siła szczegółu

Z kolei torbom męskim skórzanym mogą towarzyszyć mokasyny z odkrytą kostką, tym samym nie osłonięte żadną skarpetką. Oddalając się jednak nieco od tematu torebek, które niewątpliwie tworzą sporą grupę przydatnych akcesoriów, warto wspomnieć o paskach. Z całą pewnością przydają się, kiedy spodnie nieco zsuwają się z bioder, ale też mogą stanowić modny akcent, podkreślający damską talię.

Ponadto ich niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji, przez co miejsce zapięcia można dopasować do aktualnej wagi i obwodu w pasie. W przypadku kobiet takim praktycznych dodatkiem jest również apaszka, szczególnie przez mnogość zastosowań. Przede wszystkim jako ozdoba wokół szyi, ale również modna przypinka do torebki albo ozdoba do włosów, którą można w nie wpleść lub po prostu przewiązać. Taki dodatek koniecznie trzeba mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + dwanaście =