Jak wybrać sukienkę pasującą do naszej figury?

Wybierając sukienkę warto pamiętać o kilku kwestiach, by wyglądać pięknie i czuć się komfortowo. Sukienka dobrze dopasowana do figury, to wizerunek kobiety eleganckiej i zadbanej. Zły dobór sukienki może sprawić, że nawet piękna kobieta stanie się mało atrakcyjna.

Jak wybrać sukienkę pasującą do naszej figury?

Największym problemem przy wyborze odpowiedniej sukienki jest zazwyczaj krój. Rozmiar i kolor nie mają aż takiego znaczenia, bo można je zmienić albo dostosować do swojej sylwetki. Skupmy się więc na trzech podstawowych typach sylwetek, aby wiedzieć, co jest dla nas właściwe. Każda sylwetka jest inna. Panie szczupłe bardzo często noszą ubrania na rozmiar mniejszy niż noszą panie o sylwetce puszystej. Sukienka dobrze dobrana do figury pozwoli nam maskować mankamenty naszej sylwetki a podkreśli atuty. 

Sukienka jest kobiecym elementem garderoby, który najlepiej podkreśla atuty sylwetki. Najważniejsze jest to, aby wybrać model, który nie będzie pogrubiał, ale wyszczupli i wydłuży nogi. Przede wszystkim należy zastanowić się, czy chcemy ukryć brzuszek, biodra czy ramiona. Najważniejszy przy wyborze jest fason sukienki Hurtownia zapewnia wiele modeli, więc jest w czym wybierać. To właśnie fason sprawia, że nawet koronkowa mini może sprawić, że będziemy wyglądały zgrabnie, a nie wulgarnie. Jeśli szukamy czegoś uniwersalnego, zdecydowanie polecamy sięgnąć po sukienkę rozkloszowaną lub spódniczkową, która to pięknie eksponuje dolne partie ciała oraz maskuje np. koślawe kolana i duży brzuch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × dwa =