Jakie dodatki powinien wybrać stylowy facet?

Elementy skórzane

Każdy stylowy mężczyzna powinien kilka dodatków wykonanych z naturalnej skóry. Ten klasyczny materiał nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest synonimem elegancji, luksusu i dobrego smaku. Podstawowym skórzanym dodatkiem jest pasek do spodni. Oczywiście nie należy się ograniczać do jednego modelu. Innego paska należy używać podczas oficjalnych spotkań, a innego podczas spotkania ze znajomymi. W czasie spotkań biznesowych stylowy facet powinien mieć ze sobą teczkę aktówkę. Wiele modeli można zobaczyć na https://gala24.pl/pol_m_TECZKI-AKTOWKI_Teczki-318.html.

Dobrej jakości produkt wykonany z naturalnej skóry to synonim klasy i profesjonalizmu. Należy zadbać również o zakup odpowiedniego portfela. Wśród wyrobów godnych uwagi znajdują się portfele męskie Peterson, które wyróżniają się znakomitą jakością oraz efektownym wzornictwem. W czasie zimowych wyjść uzupełnieniem garderoby mogą być skórzane rękawiczki.

Stylowe akcesoria i gadżety

Jednym z najważniejszych gadżetów każdego stylowego mężczyzny jest zegarek. Najbardziej prestiżowe są modele mechaniczne lub nakręcane automatycznie podczas poruszania ręką. W związku z tym, że nie ma uniwersalnych zegarków, które pasują na każdą okazję, warto zaopatrzyć się w kilka modeli. Znakomitym uzupełnieniem do efektownego garnituru są spinki do mankietów i krawatów. Ich wygląd powinien być dostosowany do charakteru każdego mężczyzny.

Spokojni panowie postawią na spinki o klasycznych kształtach i wzorach, miłośnicy ekstrawagancji wybiorą raczej modele o niebanalnym wyglądzie. Stylowy mężczyzna nie powinien również zapominać o skarpetkach. Jest to element garderoby, który w ostatnim czasie zyskuje na znaczeniu. Niektórzy panowie preferują klasyczne skarpetki w jednolitym kolorze, inni wybierają produkty w wyrazistych kolorach i fikuśnych wzorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =