Nie ma kolorów zakazanych – kilka pomysłów na nieszablonową kolorystykę włosów

Tak jak wszystko jest możliwe, tak samo każdy kolor na włosach jest dopuszczalny. Wystarczy jedynie, że posiadaczka nowocześnie ufarbowanych włosów będzie z nich zadowolona. Natomiast fryzjerka z fantazją powinna dobrać kolory w taki sposób, aby pasowały one do karnacji oraz fryzury klientki.

Jakie nieszablonowe kolory mogą zawitać na głowach odważnych pań?

Odcieni kolorów jest całe mnóstwo, tak samo jak ich kombinacji. Mogą one sprawić, że włosy będą wyglądały pięknie oraz oryginalnie, a ich posiadaczka będzie zachwycona swoim wyglądem. Kolorystyczne miksy jak najbardziej stanowią wybór dopuszczalny w dzisiejszej rzeczywistości. Standardowe blondy i rudości są oczywiście piękne. Jednak czasami każda kobieta chce nieco więcej wyrazistości, a tego mogą jej zapewnić takie kolory jak odważne błękity, fiolety oraz czerwienie. Żywe kolory na włosach mogą sprawić, że nie tylko ich posiadaczka będzie czuła się dobrze, ale całe jej otoczenie zażyje nieco więcej radości. Farby do włosów 6.1 to przykład farby trwałej, nieszablonowej o chłodnym odcieniu, która dodatkowo zapewnia pielęgnację kobiecych włosów.

W hurtowni fryzjerskiej L’Oréal możemy napotkać przepiękne odcienie kolorów dodających uroku oraz elegancji. Każdy profesjonalny fryzjer zdaje sobie sprawę z tego, jak trwałe oraz pielęgnacyjne są te farby. Ważna jest każda cecha farby do włosów, która zapewni im nie tylko piękny kolor oraz blask, ale również zdrowie. Zdrowie włosów jest jednym z ważniejszych elementów, które powinniśmy brać pod uwagę wybierając wszelkie produkty do ich koloryzacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + dziewięć =