3 powody, dla których warto wybrać zespół weselny grający na żywo
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

3 powody, dla których warto wybrać zespół weselny grający na żywo

Podczas organizacji wesela zawsze przychodzi moment, w którym należy podjąć decyzje dotyczące oprawy muzycznej. Choć przyszli małżonkowie coraz częściej stawiają na DJ-a, to jednak nadal największą popularnością cieszą się kapele grające na żywo. Sprawdź, dlaczego warto wynająć na wesele taki zespół muzyczny.

Interakcja z gośćmi

W przypadku DJ-a piosenki są jedynie odtwarzane. I choć mogą być zatrzymane w celu interakcji z gośćmi, to nie ma możliwości zmiany melodii czy też słów w celu zapewnienia rozrywki bądź przeprowadzenia zabaw. Zespół muzyczny na wesele Warszawa może natomiast do popularnych numerów wprowadzić np. imię panny młodej. W ten sposób impreza może być naprawdę niezapomniana, a goście nie będą się nudzić ani przez moment.

Niebanalne aranżacje

Niewątpliwą zaletą muzyki granej na żywo jest również możliwość usłyszenia znanych piosenek w zupełnie nowej odsłonie. Co więcej, niekiedy można nawet ustalić z kapelą kwestię aranżacji niektórych kawałków. Zespół TerazLive często dostosowuje sposób wykonania popularnych piosenek do potrzeb pary młodej. Dzięki temu świeżo upieczeni małżonkowie mogą spełnić swoje muzyczne marzenia dotyczące np. pierwszego tańca.

Bezpieczne rozwiązanie

Wynajęcie zespołu muzycznego jest też dość bezpieczną opcją. W przypadku nagłej choroby jednego z członków kapeli zazwyczaj nie ma większych problemów ze znalezieniem osoby do zastąpienia. Zespoły weselne często bowiem współpracują z różnymi muzykami, z którymi występują tylko okazjonalnie. W przypadku DJ-a choroba bądź inne zdarzenia losowe mogą oznaczać nawet odwołanie całego występu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Yerba mate – zdrowy zamiennik kawy
Yerba mate – zdrowy zamiennik kawy
Coraz więcej osób stawia na naturalne produkty. Taki asortyment cechuje wysoka jakość, ponieważ składniki są bardzo skrupulatnie dobierane przez producentów. […]
Zastosowanie elementów złącznych w dziedzinie montażu
Elementy złączne są to zazwyczaj drobne elementy, które służą do łączenia różnych materiałów i tworzyw (np. drewna, stali, metalu). Znajdują […]
Dlaczego warto zdecydować się na adopcję kotków ze schroniska?
Dlaczego warto zdecydować się na adopcję kotków ze schroniska?
Faktem jest, że w schroniskach w całym kraju są miliony kotów. I większość z nich jest do adopcji. Ale jeśli […]
Ostatnie wpisy