Zalety przyjęcia weselnego w ogrodzie

Wesele to najszczęśliwsze wydarzenie w życiu niemal każdego dorosłego człowieka. Niestety obowiązków związanych z przygotowaniem tego typu uroczystości jest wiele, więc jej organizacja wymaga ogromnego zaangażowania i podjęcia różnych trudnych decyzji. Jedną z nich jest konieczność ustalenia miejsca, w którym przyjęcie weselne będzie się odbywało. Większość osób decyduje się na restaurację, remizę strażacką lub hotel, ale w ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się również imprezy na świeżym powietrzu – przeważnie w ogrodzie. 

Duża przestrzeń i naturalne otoczenie to nie jedyne korzyści

Organizacja wesela w ogrodzie to przede wszystkim rozwiązanie nowoczesne i awangardowe. Podejmując taką decyzję, para młoda odchodzi bowiem od współczesnych tradycji i proponuje gościom coś, co na długi czas zapadnie w ich pamięci. Kolejną zaletą imprezy w plenerze jest znacznie bardziej luźna atmosfera niż w restauracji czy hotelu, przyjmująca formę normalnego spotkania w gronie rodziny i znajomych.

Dodatkowym plusem jest możliwość zaproszenia w zasadzie dowolnej liczby gości, ponieważ w żaden sposób nie przeszkodzi to w swobodnej zabawie i tańcu przy dźwiękach znakomitej orkiestry. Nie bez znaczenia jest też fakt, że aranżując i przystrajając przestrzeń ogrodu, można sobie pozwolić na więcej niż w pomieszczeniu zamkniętym. Normą są więc dekoracyjne lampiony, serca, balony, girlandy, a także żywe kwiaty.

Niebanalne, naturalne otoczenie pełne drzew i zieleni to natomiast duże pole do popisu dla osoby robiącej zdjęcia. Jeśli chcemy, aby był to doświadczony weselny fotograf Nowy Sącz jest miastem, w którym znajdziemy kilku tego typu fachowców. Przed wyborem konkretnego, należy jednak sprawdzić jego portfolio. Z przykładami realizacji tego rodzaju można zapoznać się na https://www.bachulski.com/galeria-zdjec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 5 =