Formy reklamy, jakie mogą zostać zrealizowane z pomocą drukarni

Reklama drukowana dalej cieszy się sporą popularnością, dlatego wiele firm dalej korzysta z usług drukarni. Pozwala ona przygotować nie tylko plakaty i mniejsze ulotki, ale także wielkie banery. Wszystko w zależności od budżetu i preferencji firmy. Które formy reklamy warto zrealizować z pomocą drukarni?

Druk wielkoformatowy 

Bardzo popularną formą reklamy jest druk wielkoformatowy. Można go wykonać zarówno na papierze, folii, jak i specjalnym materiale banerowym. Reklamy tego typu najczęściej zamieszcza się na billboardach. Druki wielkoformatowe powinny się wyróżniać swoimi kolorami i wyraźnymi napisami, żeby klienci nie mieli problemów z ich odczytaniem z dalszej odległości. Warto w tym celu skorzystać z usług jakościowych drukarni, jak m.in. http://www.expressdruk.com.pl/. Pomogą one dobrać odpowiedni materiał oraz kolorystykę reklamy. 

Ulotki oraz plakaty reklamowe 

Sporo firm zamiast jednego billboardu w centrum miasta woli skorzystać z wielu mniejszych reklam. W miastach bardzo popularne jest rozdawanie ulotek, przez co można indywidualnie dotrzeć do każdego klienta. Można też postawić na rozklejanie plakatów – najczęściej rozmieszcza się przy chodnikach lub w komunikacji miejskiej. Ciekawą formą promocji mogą być mniejsze wizytówki, które można znaleźć w siedzibie firmy lub w sklepach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 7 =