Jak wyglądać szczuplej?

Bielizna modelująca sylwetkę

Niemal każda z pań marzy o wymodelowanej sylwetce. Należy jednak pamiętać, że to, co pokazują nam media, to nie prawdziwy obraz kobiet, które spędzają życie na dietach i siłowni. Wiele kobiet stosuje małe triki, by prezentować się korzystniej. Piękny wygląd nie musi zawsze oznaczać rozmiaru 34. Od jakiegoś czasu świat mody lansuje również kobiece, pełniejsze kształty. Do obiegu weszło określenie „plus size”, a kobiety coraz częściej mówią „nie” odrealnionym standardom, stawiając na zdrowie i naturalność.

Znane aktorki i celebrytki też zmagają się z wieloma niedoskonałościami i bardzo często zasługą ich świetnej prezencji może być specjalna bielizna. Dla modelek XXL body wyszczuplające duże rozmiary bardzo często jest tajemnicą skrzętnie skrywaną pod idealnie dopasowaną wieczorową suknią. Dzięki niemu w kilka sekund mogą uzyskać efekt podtrzymania i wygładzenia fałdek, nie tracąc nic ze swoich krągłości. Część z nich otwarcie się do tego przyznaje i poleca to rozwiązanie zamiast katowania się treningami.

Coś dla każdego

Co w sytuacji, kiedy celem są pełniejsze kształty, takie jak okrągłe, kobiece pośladki? Tu z kolei może nam przyjść z pomocą bielizna, która optycznie powiększa pupę i dadzą efekt tak zwanych brazylijskich pośladków. Specjalny krój sprawia, że nie wyróżnia się ona pod ubraniem, dając często spektakularny efekt. Warto zwrócić uwagę na tego rodzaju modele – https://ewiola.pl/moda-damska/32-majtki-figi-damskie-push-up-powiekszajace-i-modelujace-posladki.html, które mogą sprawdzić się nawet na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − dziesięć =