Jak wybrać łańcuszek lub naszyjnik odpowiedniej długości?
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wybrać łańcuszek lub naszyjnik odpowiedniej długości?

Wybór łańcuszka lub naszyjnika o odpowiedniej długości nie jest łatwym zadaniem. Wymaga pewnego doświadczenia, ponieważ nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiednie proporcje między dekoltem a resztą ciała. Trzeba też wziąć pod uwagę własny wzrost i typ sylwetki.

Jakimi kwestiami warto się sugerować przy ich wyborze?

1) Dobrą zasadą przy wyborze naszyjnika jest to, że powinien on być nieco niższy niż poziom obojczyka. W ten sposób w bardzo elegancki sposób podkreśli Twój dekolt. Możesz nawet pójść o krok dalej i wybrać dłuższy łańcuszek, jeśli chcesz jeszcze bardziej podkreślić jego piękno.

2) Jeśli kupujesz łańcuszek lub naszyjnik dla kogoś innego, korzystając np. z podanej witryny internetowej https://irbis.style/, wtedy będziesz musiał wziąć pod uwagę ich wzrost i typ ciała, a także ich preferencje w zakresie długości. Jeśli chcą coś bardzo krótkiego, to możesz wypróbować coś z regulowanym systemem zamykania, który pozwala na dostosowanie rozmiaru do ich preferencji. W ten sposób kobiety będą mogły go nosić bez względu na to, jaki strój założą!

3) Jeżeli masz długie włosy i/lub nosisz sukienkę/top lub koszulę z odkrytymi plecami, wybierz krótszy naszyjnik lub choker, który nie zakryje Twoich pięknych włosów lub nagich ramion!

4) Jeśli jesteś drobna i masz małą ramę, to unikaj noszenia długich chokerów, ponieważ optycznie wydłużają one Twoją szyję, co sprawia, że wydaje się ona jeszcze mniejsza niż jest! Postaw raczej na średniej wielkości wisiorki, które płasko przylegają do dekoltu (i nie zwisają zbyt daleko w dół!) i są sparowane z naszyjnikiem lub bransoletką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak innowacje mogą ułatwić pracę lekarzy?
Jak innowacje mogą ułatwić pracę lekarzy?
Nowinki technologiczne coraz bardziej wpływają na praktycznie wszystkie aspekty naszego życia, w znaczny sposób je przy tym ułatwiając. Dzięki nim […]
Kiedy konieczne są protezy zębowe?
Protezy zębowe to najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w naszym kraju u osób po 50 roku życia. Są zakładane jeśli z różnych […]
Jak wybrać wino wytrawne dobrej jakości?
Wino to alkohol, który niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Lubimy sięgać po nie podczas przyjęć w dużym gronie znajomych, a […]
Ostatnie wpisy