Jakie meble sprawdzą się w łazience?

Meble, które idealnie sprawdzą się w łazience, to przede wszystkim półki na kosmetyki oraz chemię. Obecnie mamy ogromne ilości rodzajów półek, w tym bardzo ergonomiczne półki w zabudowie. Takie półki łatwo wypełnią przestrzeń, np. pomiędzy prysznicem a umywalką. Można je zaplanować tak, by nie zajmowały zbyt wiele miejsca, a jednocześnie dawały nam dużo przestrzeni do przechowywania. Można zabudować nimi wnęki np. nad wanną. To odpowiedni sposób na przechowywanie, zwłaszcza jeśli nie mamy dużej łazienki.

Do pokoju kąpielowego możemy wstawić bardziej elegancką komodę. W niej umieścimy m.in. ręczniki, czy też bieliznę. Idealnie pomieszczą się również wszystkie mało estetyczne opakowania z płynami do kąpieli i innymi przyborami i kosmetykami. Łazienkowe meble Poznań oferują również półki pod umywalki. To świetny sposób na zamaskowanie niezbyt estetycznego kolanka i odpływu oraz zwiększenie ilości miejsca na potrzebne nam kosmetyki.

Inne meble łazienkowe

Inne meble łazienkowe, które warto mieć w naszej łazience, to m.in. wieszaki na ręczniki. Mogą one być umieszczane w postaci stojaków z dodatkowymi półkami lub jako montowane drążki nad wanną lub koło brodzika. Najlepiej ustawiać je bliżej miejsca, gdzie się kąpiemy lub bierzemy prysznic.

Meble łazienkowe do zabudowy oraz wolnostojące można znaleźć na stronie: http://pluciennik.pl/meble-lazienkowe. Znaleźć tam można także wiele pomysłowych rozwiązań aranżacyjnych. Przykładowo, dla wygody warto również w dużej łazience postawić niewielki fotel, w którym zrelaksujemy się po kąpieli z maseczką na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × jeden =