Małe prezenty na każdą okazję

Grudzień to czas przedświątecznych spotkań ze znajomymi oraz z naszymi pracownikami. Miłym gestem związanym z tzw. opłatkiem, niezależnie od towarzystwa, jest wręczenie drobnego upominku. Oczywiście trudno kupować wszystkim kosztowne wina, czy całe kosze słodyczy, jednak zazwyczaj wystarczy pięknie zapakowany, niewielki gadżet. Np. na stronie: https://zasadamedia.pl/18831//upominki znajdziemy mnóstwo pomysłów na prezenty dla bliższych bądź dalszych znajomych. Warto jednak pamiętać, że takie akcesoria jak mini latarki, efektowne breloki lub wizytowniki świetnie sprawdzą się także w roli podarunków dla zatrudnionych przez nas osób, jak również naszych kontrahentów.

Kilka pomysłów na drobne upominki

Jest kilka takich drobiazgów, które sprawdzają się zawsze. Do kanonów świątecznych prezentów zdecydowanie należą łakocie. Niewielki pudełko ślicznych i pysznych czekoladek będzie wspaniałym akcentem umilającym grudniowe oczekiwanie na Boże Narodzenia. Niebanalnym oraz nieco odważniejszym pomysłem na podarunek są skarpety. Ten modny, zabawny, udekorowany mnóstwem wzorów tekstylny dodatek doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla kolegi lub koleżanki.

W przypadku dalszych znajomych, jak również pracowników lepiej postawić na coś przydatnego i mniej ekstrawaganckiego. Może to być parasol, piłeczka antystresowa, ładny notes, albo długopis. Pamiętajmy, że taki upominek wcale nie musi być bardzo kosztowny. W tej sytuacji liczy się gest, który na pewno zostanie doceniony przez adresata prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − pięć =