Miejsca, w których użycie blokad parkingowych  będzie nieuniknione
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miejsca, w których użycie blokad parkingowych będzie nieuniknione

Stosunek do przepisów ruchu drogowego w Polsce wciąż nie jest taki, jak można byłoby oczekiwać. Zwłaszcza kwestie takie jak parkowanie nadal nie są przez kierowców traktowane z należytą powagą. Samochody stawia się byle jak i byle gdzie, żeby tylko zaoszczędzić kilkanaście metrów drogi, którą trzeba będzie po opuszczeniu auta przejść piechotą. Jeżeli zarządzamy parkingiem osiedlowym lub na terenie prywatnej posesji, gdzie wjazd z ulicy jest swobodnie możliwy, warto zastosować blokady parkingowe.

Parking tylko dla mieszkańców

Zarządcy osiedli mieszkaniowych mają nie lada problem z tworzeniem parkingów, które mają służyć tylko mieszkańcom danej wspólnoty. Nierzadko bowiem są one zajmowane przez przyjezdnych, którzy np. pracują w niedaleko umieszczonej firmie albo zakładzie pracy. W takiej sytuacji dobrze jest ustawić słupki parkingowe, których otwarcie będzie możliwe tylko przez osoby, które posiadają klucz. Naprzeciw wychodzą właśnie blokady parkingowe, które niewątpliwie są tanie i niezawodne. Trzeba tylko wyznaczyć określone miejsca dla konkretnych samochodów, a następnie ich właścicielom przekazać klucze odblokowujące słupki.

Miejsca parkingowe dla pracowników

Nierzadko firmy wyznaczają miejsca postojowe pod biurowcami dla pracowników. Jeśli wjazd jest możliwy bez konieczności otwierania szlabanu, to zapewne prędzej czy później będą tam parkować osoby nieuprawnione. W tym wypadku dobrze jest wykorzystać słupki i blokady automatyczne, które otwierane są pilotem. Sprawia to, że nie trzeba nawet wysiadać z samochodu, by zaparkować go na chronionym miejscu postojowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podgrzewacz wody – sposób na kąpiel w basenie, także w chłodne dni
Od dłuższego czasu w naszym kraju posiadanie basenu obok domu lub w ogrodzie nie jest już kojarzone z luksusem. Na […]
Prowadzenie warsztatu – z jakimi awariami najczęściej zgłaszają się po pomoc kierowcy ciężarówek?
Prowadzenie warsztatu – z jakimi awariami najczęściej zgłaszają się po pomoc kierowcy ciężarówek?
Warsztaty motoryzacyjne to miejsca, w których klienci naprawiają swoje pojazdy. Bardzo często zgłaszają się tam kierowcy ciężarówek, gdyż samochody te […]
Jak zaistnieć w świadomości klientów – najprostsze sposoby na reklamę firmy
Jak zaistnieć w świadomości klientów – najprostsze sposoby na reklamę firmy
Budowanie rozpoznawalności w oczach klientów nie musi być trudne – wystarczy skorzystać z kilku przedmiotów, z którymi mają na co […]
Ostatnie wpisy