O czym musisz pamiętać organizując ślub na świeżym powietrzu?

Jeśli planujesz ślub w plenerze, być może zastanawiasz się, co trzeba zrobić, aby upewnić się, że twój wielki dzień pójdzie gładko. Oto co musisz wiedzieć, aby mieć idealny ślub w plenerze.

Planowanie ślubu w plenerze

Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że bez względu na to, ile czasu spędzisz na planowaniu, zawsze będą rzeczy, które pójdą nie tak w dniu ślubu. Ale jeśli jesteś przygotowany ze szczegółowym planem i możesz spokojnie radzić sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami, wtedy twoi goście (i ty!) nigdy nie zauważą niczego niezwykłego.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas planowania ślubu w plenerze jest to, że wszystko zależy od pogody! Zawsze powinniście mieć plan awaryjny na wypadek, gdyby padało lub zrobiło się zbyt gorąco lub zimno – albo w pomieszczeniach, albo w innym miejscu w mieście. Upewnij się, że wszyscy Twoi dostawcy wiedzą o tym, aby nie tracić czasu na przygotowanie się, jeśli nie będzie nikogo z powodu złej pogody.

Zadbaj o otoczenie

Upewnij się, że nie zaśmiecasz i nie pozostawiasz po sobie bałaganu. Jeśli jest zbyt gorąco, pamiętaj, aby przynieść trochę wody dla swoich gości. Jeśli jest zimno, miejcie pod ręką koce i kurtki. Ponadto, jeśli planujesz ślub na świeżym powietrzu w okresie letnim, pamiętaj, że niektóre miasta wymagają zezwoleń na tego typu imprezy – nie zakładaj więc, że możesz robić co chcesz! Możesz rozważyć również wypożyczenie krzeseł i ozdób. Wypożyczalnia krzeseł to miejsce w którym możesz wybrać odpowiednie dla twoich gości krzesła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + siedem =