Drugie życie włosów

Uważa się ze długie włosy są atrybutem kobiecości, dlatego też większość z nich z pieczołowitością hoduje i pielęgnuje swoje kosmyki, aby nie wypadać z kanonów piękna. W życiu każdej kobiety nadchodzi jednak czas, kiedy problematyczna pielęgnacja i brak czasu zmusza je do zmiany fryzury na krótszą. Pozostaje wtedy pytanie, co zrobić z włosami, które są zadbane i zdrowe. Szkoda przecież, aby najzwyczajniej w świecie, wylądowały one w 

Wiele kobiet podejmuje decyzję sprzedam włosy, po usłyszeniu o akcji pomagającej osobom cierpiącym na nowotwory, które z powodu chemioterapii straciły swoje naturalne atrybuty piękna. Jednak to nie jedyna możliwość wykorzystania naturalnych włosów. Na włosach, zwłaszcza jeśli nigdy nie były farbowane, można naprawdę dobrze zarobić. Naturalne włosy skupowane są bowiem w celu wykonywania z nich tak zwanych zaczepów, które pozwalają przedłużyć długość fryzury i zachować świeży look, bez efektu sztuczności. 

Gdzie można sprzedać włosy?

W zależności od miejscowości, wielu fryzjerów podejmuje się skupowania włosów, które następnie przeznaczane są na peruki, takie jak te, które można znaleźć na https://hairmajestystudio.pl/pl_PL/oferta/peruki. Skup włosów odbywa się jednak także przez internet, a ceny za ich kilogram, o długości 40 centymetrów dochodzą nawet do aż 2000 złotych. Chcąc sprzedać włosy, warto jednak najpierw poprosić profesjonalistów o ich wycenę i ocenę ich kondycji, tak, aby jeszcze przed ich ścięciem wiedzieć, ile będzie można na nich zarobić. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście + dziewiętnaście =