Brak szablonu – o nietypowych formach oświetlania wnętrza

Lampa nie zawsze musi być nudna. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo znaleźć rodzaj oświetlenia, który przyciągnie uwagę gości, a nasze wnętrza z nudnych i standardowych przeistoczy na coś naprawdę ekstrawaganckiego i z klasą. Nie trzeba długo szukać, by trafić na coś, co będzie pasowało na konkretnego wystroju.

Dwa ciekawe pomysły

Modny ostatnio styl industrialny wyróżnia wiele modeli lamp, które wyglądają, jakby były żywcem wyjęte z dziewiętnastowiecznej fabryki zasilanej przez wynalazek Edisona. Każda z nich może nadać się w nieco inne miejsce, ale na pewno wszystkie dobrze będą współgrać z wnętrzami surowymi, w których jedną z ozdób są np. cegły. Dobry wybór dla każdego fana technikaliów, pragnącego nadać takiego sznytu swojemu mieszkaniu.

Z nieco innej półki jest nasza kolejna propozycja, czyli lampka idealnie nadająca się na biurko w nowoczesnym, nie bojącym się szalonych rozwiązań gabinecie. Lampka składa się z nóżki, stylizowanej na wylewającą się z kubka, czarno-białą ciecz, oraz gniazda na żarówkę, czyli samego kubka. Będzie wyglądała świetnie u ludzi myślących o odważnym dizajnie.

http://tomix.pl jest dobrym miejscem, w którym możemy poszukiwać kolejnych inspiracji i oryginalnych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 8 =