Elektroniczny system HR dla firm
Rynek i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Elektroniczny system HR dla firm

Systemy kadrowo-płacowe zazwyczaj kojarzą się nam z czymś trudnym, mało intuicyjnym i dedykowanym specjalistom z zakresu prawa pracy, administracji biznesowej oraz kadr i płac. Obecnie jednak – choć wciąż systemy te pozostają użyteczne przede wszystkim dla nich – są znacznie bardziej intuicyjne i przystępne.

Szybki i łatwy w obsłudze system HR

System kadrowo-płacowy HR od softmaks.pl został przygotowany w taki sposób, aby każdy z nas mógł sobie z nim szybko poradzić. Jest wyposażony w intuicyjne oprogramowanie, które pozwala łatwo zorientować się w poszczególnych modułach oraz ich przeznaczeniu. 

Co więcej, program został tak przygotowany, by na każdym kroku pomagał przedsiębiorcy i kadrowym. Ułatwia między innymi prace związane z naliczaniem wynagrodzeń, dzięki czemu eliminuje ewentualne błędy w tym zakresie.

Elastyczne moduły, które nie obciążają systemu

W zależności od tego, jak wygląda przedsiębiorstwo (między innymi od ilości pracowników, zróżnicowanych płacowo stanowisk czy innych elementów), może ono stawiać zupełnie różne wymagania przed systemem kadrowo-płacowym. Nie jest to raczej zaskakujące: inne potrzeby ma przecież firma sprzątająca, w której pracuje raptem 15 pracowników na podobnych stanowiskach, a zupełnie inne wielka korporacja, w której znajdują się setki pracowników.

Elastyczne moduły, które oferuje system kadrowo-płacowy HR, pozwalają na ich indywidualne dopasowanie do potrzeb firmy. Dzięki temu zawsze działają dokładnie te, które są niezbędne, a sam system nie zawiera niepotrzebnych obciążeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Termoizolacja rur – Poliuretan czy polietylen?
Termoizolacja rur – Poliuretan czy polietylen?
Termoizolacja rur to bardzo ważne zadanie, które powinno być wykonane przez profesjonalistów. Należy zauważyć, że jakość izolacji termicznej w dużej […]
Dlaczego warto przyjmować proteiny konopne?
Dlaczego warto przyjmować proteiny konopne?
Temat konopi i olejków CBD wciąż budzi w naszym kraju kontrowersje. Jak się okazuje, stosowanie jego legalnej, niezawierająca THC odmiany, […]
Czy warto powierzyć finanse swojej firmy zewnętrznym księgowym?
Czy warto powierzyć finanse swojej firmy zewnętrznym księgowym?
W gospodarce rynkowej posiadanie firmy jest ogromnym wyzwaniem. Przedsiębiorca musi bowiem nie tylko zajmować się pozyskiwaniem klientów i nadzorowaniem podwładnych, […]
Ostatnie wpisy