Jakie gadżety wręczyć uczestnikom zlotu motocyklowego?

Motocykl to wielka frajda a często styl życia, właściciel takiego cuda ma przeważnie swój styl. O tym stylu, a także o wygodzie decydują drobiazgi, które widać.

Przydatne akcesoria

Charakterystyczne, z daleka widoczne, piękne czaszki w różnych wersjach i pomysłach. Niesłabnącą popularnością cieszą się tradycyjne czaszki celtyckie z pięknymi kamieniami, czy czaszki w cylindrach lub innych nakryciach głowy. Wyjątkowe czaszki smocze określają mężczyznę na jego motorze. Niezwykle modne teraz czaszki rycerskie zachwycą wielu fanów dwóch kółek. Najciekawsze obecnie trendy to czaszki ghost rider, metaliczne czy kwiatowe. Wiele modeli ma ciekawe atrybuty jak okulary czy siekiery, maseczki i lusterka chirurgiczne. To znakomity prezent dla zakochanego w jednośladach. Ich duży wybór oferowany jest https://motozloty.com/czachy-czaszki-c-128_18.html.

Mało kto obywa się bez chusty motocyklowej. Jest ich cała masa, najróżniejsze wersje, kolorystyki. Bardzo wygodna jest chusta kominowa. Chusty to nie tylko wygląd, chronią one szyję motocyklisty. Przewiewny materiał latem ochłodzi, ochroni przed ostrym słońcem.

Można też wręczyć kubki metalowe, ceramiczne czy plastikowe. Są różne wersje o niesamowitych wykończenia np. w czaszki albo wręcz kielich w kształcie czaszki. A jeśli kielich to też podkładka, można je kupić w wielu kształtach mniej lub bardziej klasycznych z wieloma nadrukami do wyboru ale można też zamówić nadruk własnego pomysłu. A czasie jazdy lub krótkiego postoju z dala od cywilizacji jak zaspokoić pragnienie? Pomogą w tym motokubki termiczne, odporne na stłuczenia i piersiówki różnych typów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + pięć =