Jakie lampy wybrać do pokoju dziecięcego?

Prawidłowe oświetlenie w pokoju dziecka jest bardzo ważne. Trzeba zastanowić się nie tylko nad doborem lamp, ale także nad ich rozmieszczeniem. Odpowiednie natężenie światła może bowiem całkowicie zmienić klimat wnętrza. Jakie lampy kupić, żeby pokój dziecięcy był równocześnie komfortowy i przytulny?

Najważniejsze zasady

Wybierając oświetlenie do pokoju dziecięcego, warto pamiętać, że to pomieszczenie będzie służyło zarówno do zabawy, nauki i odpoczynku. Pokój dziecięcy to także sypialnia. Z tego powodu bardzo dobrym pomysłem są lampy, które mają możliwość regulacji natężenia światła. Takie rozwiązanie pozwoli na czytanie i naukę w pełnym świetle, natomiast w porze wieczornej pomoże zasnąć przy niewielkiej łunie światła. Dzieci lubią też kolory, dlatego można postawić na lampy Sigma o ciekawym kształcie. Warto już na tym etapie pomyśleć o małych oszczędnościach i zakupić żarówki LED, które zużywają znacznie mniej elektryczności oraz równocześnie są przyjazne dla środowiska.

Poszukiwania idealnych lamp zazwyczaj rozpoczynają się od funkcjonalnych rozwiązań, jednak nie mniej ważna jest estetyka a także oryginalność. Firma Azzardo oświetleniem wyróżnia się głównie za pośrednictwem niebanalnego wzornictwa oraz wysokiej jakości swoich produktów. Ma w swojej ofercie lampy wiszące, stojące oraz małe lampki na biurko, dzięki czemu można urządzić pokoik dla dziecka w jednakowej stylistyce. Dodatkowo, renomowane akcesoria posłużą znacznie dłużej i będą praktycznym dodatkiem w dziecięcym kąciku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 1 =