Kompletny przewodnik po międzynarodowych usługach transportu chłodniczego

Podstawowa wiedza na temat międzynarodowego transportu chłodniczego Międzynarodowe usługi transportu chłodniczego cieszą się coraz większą popularnością.

Fracht chłodniczy to metoda transportu, w której specjalny sprzęt jest wykorzystywany do utrzymywania towarów w stałej temperaturze podczas transportu. Najpopularniejszą formą transportu chłodniczego jest fracht lotniczy, usługa służąca do przewozu łatwo psujących się towarów z jednego miejsca na drugie.

Transport lotniczy: co należy wiedzieć

Transport lotniczy jest preferowaną metodą międzynarodowego przewozu towarów. Oczekuje się, że globalny rynek transportu lotniczego będzie wart 1,8 biliona dolarów do 2022 roku, więc nie jest to już tylko rynek dla dużych firm.

Transport lotniczy jest dla firm doskonałym sposobem na międzynarodowy transport ich produktów. Przewiduje się, że wartość globalnego rynku frachtu lotniczego do 2022 r. wyniesie 1,8 bln USD, co oznacza, że nie jest on już tylko dla dużych firm.

Spedycja – najlepsza droga za najniższą cenę? 

Spedycja jest najbardziej opłacalnym sposobem międzynarodowego transportu towarów.

Mimo, że spedycja jest bardzo droga, jest to również najwygodniejszy sposób. Transport międzynarodowy Gdynia to jedna z usług C.Hartwig. Niektóre firmy mają jednak do dyspozycji tańsze opcje: konsolidacja LCL i fracht lotniczy to tańsze opcje, ale nie są one tak niezawodne jak fracht morski i mogą nie zapewniać takiej samej obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − trzy =