Na czym polega dynamiczna wymiana oleju?

Dynamiczna wymiana oleju to w pełni skomputeryzowana wymiana oleju, filtrów, sprawdzenie ciśnienia w oponach, piór wycieraczek i filtrów paliwa. Ta wygodna usługa pomaga szybko wrócić na drogę przy minimalnym czasie oczekiwania. Co warto wiedzieć?

Dynamiczna wymiana oleju to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie możliwości silnika

Dynamiczna wymiana oleju to jedyna wymiana oleju, którą należy przeprowadzić. Dynamiczna wymiana oleju, w przeciwieństwie do innych wymian, smaruje silnik podczas wymiany oleju. Wszystko to może być wykonane podczas jazdy! Jest to zupełnie inna usługa niż inne rodzaje usług samochodowych, ponieważ ma na celu zaoszczędzenie czasu poprzez wyeliminowanie wszystkich etapów procesu wymiany oleju (wyprowadzenie samochodu z garażu i z powrotem, czekanie na wykonanie).

 

Dynamiczna wymiana oleju nie wykorzystuje korka spustowego do usuwania starego oleju z silnika; zamiast tego wykorzystuje pompę wysokociśnieniową, która jest po prostu podłączona do akumulatora samochodu, która wyciąga stary olej spod pojazdu i zastępuje go nowym. Celem wymiany oleju jest utrzymanie prawidłowego działania silnika. Olej działa jak środek smarny, zapobiegając ścieraniu się metalowych części i powodowaniu uszkodzeń w miarę upływu czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − osiem =