Najmodniejsze bransoletki w sezonie 2020

Ten bardzo elegancki element biżuterii wciąż jest w modzie. Jedna rzecz noszona na ręce, a może wiele powiedzieć o właścicielce. Pasuje na każdą okazję – na co dzień, do pracy, ale także na elegancki wieczór. Ogromna ilość bransoletek sprawia, że każda kobieta może wybrać coś dla siebie, pasującego do jej osobowości.

Jakie modele warto wybrać?

Przede wszystkim modne są wzory nawiązujące do natury i ekologii. Dobrze jeśli nakreślają indywidualność posiadacza. W 2020 roku najmodniejszym kolorem w biżuterii jest granat, symbolizujący połączenie natury z nowoczesną technologią. Ten modny obecnie kolor dotyczy także bransoletek. Popularne są kamienie takie jak lapis lazuli, markazyty, szafir oraz topazy. Poleca się je szczególnie zwłaszcza, gdy myślimy o bransoletce dla mamy. Ciemny, granatowy kolor jest odpowiedni dla dojrzałych kobiet, więc jak najbardziej taki prezent będzie bardzo dobra decyzją. Aby trafić w gust,  można podejrzeć, jaki rodzaj biżuterii nosi osoba, której chcemy dać prezent.

Nadal w modzie są srebrne bransoletki, wyglądają świetnie zwłaszcza z dodatkiem granatowych ubrań. Bardzo popularne są także bransoletki wykonane z dwóch rodzajów materiałów – np. połączenie czarnego woskowanego sznurka z elementem srebrnym. Na stronie https://www.shineline.pl/bransoletki-z-grupa-krwi można także kupić eleganckie bransoletki z oznaczeniem grupy krwi. Oprócz modnego dodatku mamy tutaj także niebywałą stronę praktyczną, która w ekstremalnych przypadkach może nawet uratować życie. Bransoletki z imieniem, literkami bądź inicjałami lub grawerem stanowią doskonały pomysł na spersonalizowany prezent

Jak dobrać odpowiedni rozmiar bransoletki?

Najpierw należy zmierzyć obwód nadgarstka a następnie dodać 2 cm. Jeśli bransoletka jest prezentem, to przyjmuje się standardowy rozmiar 19 cm. Osobie o większej dłoni należy wybrać o 2 cm dłuższą. Aby uniknąć nieporozumień, warto wybrać model z łańcuszkiem przedłużającym, dzięki któremu bransoletka będzie dobrze dopasowana do konkretnej ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =