Pomysł na wnętrza w stylu glamour

Podczas planowania wystroju wnętrz, należy dokładnie przemyśleć jaki trend będzie królował w urządzanych pomieszczeniach. Wszystko zależy od osobistych preferencji i upodobań. Opłaci się zwrócić uwagę na jedyny w swoim rodzaju nurt glamour. Ten styl charakteryzuje się błyszczącymi powierzchniami, ciemnymi barwami, srebrnymi lub złotymi dodatkami oraz pikowaniami i ozdobnymi poduchami. Poniżej kilka pomysłów, które należy wykorzystać przy projektowaniu wnętrz glamour.

Luksus na miarę możliwości każdego

Przepych jest dobrym słowem określającym trend glamour. Trzeba jednak wystrzegać się sytuacji, w której można przesadzić. Warto postawić na kilka rozpoznawalnych detali wyróżniających się na tle całości, a jednocześnie dodających lekkości całemu wnętrzu. Szczególnie polecane są ozdobne lustra, które sprytnie powiększą wnętrze oraz kryształowe elementy, jak żyrandole odbijające światło. Stolik kawowy glamour pierwszorzędnie ozdobi salon dzięki ciekawej formie oraz użytym surowcom do jego wykonania.

Wyraziste elementy

Sprytnym zabiegiem jest łączenie nurtów, wykorzystując to, co znajduje się w zasięgu ręki. Zwyczajna kanapa nabierze luksusowego wyrazu w momencie, kiedy zostanie wzbogacona o błyszczące poduszki lub nowe pikowanie. Oświetlenie wiele zyska, jeśli wykorzystamy zalety wiszących kryształów. Dobrym pomysłem jest wprowadzenie modnego mebla, który jest również funkcjonalny. Przykładem może być komoda francuska, która wyśmienicie nawiąże do stylu glamour, jednocześnie zapewniając nam dużo miejsca na schowanie cennych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × cztery =