Rodzaje masażu – ich charakterystyczne cechy i na który najlepiej jest się zdecydować

Masaż to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu. Masaż jest również znaną od tysiącleci formułą dbania o ciało. Odpowiednio dobrany może stać się jedną z ważniejszych form dbania o kondycję. Istnieje wiele rodzajów masażu. W zależności od zastosowanej techniki masaż może mieć działanie zarówno pobudzające, jak i relaksujące. Właściwie wykonany będzie rytuałem o działaniu holistycznym.

Masaż dla odprężenia

Dla osób potrzebujących doraźnego odprężenia najwłaściwszym wyborem będzie masaż relaksacyjny Warszawa Praga lub masaż wykonywany na tkankach głębokich. W masażu odprężającym ważne jest maksymalne rozluźnienie mięśni. Masaż taki uwolni nas od napięć zgromadzonych w ciągu całego dnia. W połączeniu z działaniem olejków eterycznych będzie działał nie tylko odprężająco, ale również pobudzi nas energetycznie.

Działanie długofalowe

Osoby chcące długofalowo zadbać o swoje samopoczucie, a także wygląd wiele satysfakcji przyniesie seria zabiegów wykonanych za pomocą akcesoriów. Masaż wykonany przy użyciu chińskich baniek pobudzi krążenie krwi, a tym samym ujędrni skórę. W salonach masażu wykonuje się zabiegi przy użyciu wielu różnych akcesoriów. Odpowiednio dobrany zestaw zabiegów połączonych z aromaterapią pozwoli utrzymać ciało w doskonałej kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 1 =