Te rzeczy zawsze dodadzą oryginalności stylizacji
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Te rzeczy zawsze dodadzą oryginalności stylizacji

Chcąc wyróżnić się w tłumie, każdy próbuje nadać swoim stylizacjom oryginalnego charakteru. Nie zawsze trzeba jednak sięgać po ekstrawaganckie i krzykliwe ubrania, bowiem lepszy efekt można uzyskać wymieniając bądź dodając choćby jeden element do swojego stroju. Jak to zrobić?

Obuwie

Najprostszy i najbardziej uniwersalny sposób na odmienienie charakteru stylizacji to dobranie odpowiednich butów. Staromodne zasady odnośnie tego co wypada, a czego nie wypada nosić do danych ubrań, dawno odeszły już w zapomnienie. Zakładając damskie adidasy do ładnej sukienki, można wpisać się w trendy i uzyskać jednocześnie ciekawy efekt, przy większym komforcie.

Podobnie wygląda to w przypadku panów, którzy coraz częściej decydują się na sportowe obuwie nawet do marynarek, zwłaszcza, gdy chodzi o codzienny ubiór. Prosty trik polegający na zmianie obuwia pozwala przemienić elegancją kreację w coś bardziej codziennego lub odwrotnie – dodać klasy do z pozoru zwykłego stroju.

Dodatki

W przypadku kobiet zawsze sprawdzonym motywem będą biżuteria oraz torebki. Różnorodne naszyjniki, bransolety czy kolczyki to coś co na pewno pozwoli wyróżnić się na tle innych, podobnie jak kolorowa torebka. Dobór takich dodatków może być mniej lub bardziej odważny, lecz za każdym razem nada danej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Ciekawy efekt daje także pasek, co jest polem do popisu szczególnie w przypadku mężczyzn, ale mogą z tego skorzystać również panie, które często wybierają spodnie. Paski wykonywane są z różnych materiałów i mają różnego kształtu klamry, które potrafią być naprawdę nietypowe. Ten element potrafi całkowicie przełamać i urozmaicić wygląd całego stroju.

Artykuł stworzony we współpracy z VIP Brands.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zamontować w wewnątrz, a co na zewnątrz okna?
Co zamontować w wewnątrz, a co na zewnątrz okna?
Okna mogą stanowić prawdziwą osłonę i ozdobę domu, ale też szybką do sforsowania barierę dla złodziei, owadów czy promieni słonecznych. […]
Dlaczego przed zakupem mieszkania trzeba sprawdzić księgę wieczystą?
Dlaczego przed zakupem mieszkania trzeba sprawdzić księgę wieczystą?
Księga wieczysta jest dokumentem, który zawiera niezbędne informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Jest to rejestr publiczny, który jest jawny i […]
Jak poprawić swoją sylwetkę za pomocą ćwiczeń?
Jak poprawić swoją sylwetkę za pomocą ćwiczeń?
Marzenia o smukłej sylwetce mogą być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zacząć ćwiczyć. Do tej pory wiadomo było, że tradycyjny trening […]
Ostatnie wpisy