Zdjęcia rodzinne – jak możemy wyeksponować we wnętrzu naszego mieszkania

Umieszczenie w różnych zakątkach mieszkania rodzinnych fotografii to świetny sposób na wprowadzenie do środka pozytywnej atmosfery. Zdjęcia przypominają o najpiękniejszych chwilach, dodają otuchy i radości oraz sprawiają, że łatwiej jest przetrwać trudniejsze momenty. Poza tym, stanowią również element dekoracyjny. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie i jak je umieścić.

Ramki – idealne na szafę lub komodę

Najprostszym sposobem na wyeksponowanie w domu zdjęć jest po prostu kupno ramek fotograficznych. Można następnie ustawić je w dowolnym miejscu. Dobrym pomysłem będzie np. umieszczenie kilku ramek w jednym miejscu, na komodzie lub szafce. Idealne będą tu klasyczne, drewniane ramki (dopasowane kolorystycznie do mebli) lub oryginalne, o intensywnych i różnorodnych barwach – sprawdzą się najlepiej w nowoczesnych wnętrzach. Zaletą ramek jest łatwość w ich dopasowaniu do wnętrza, wadą że zdjęcia nie będą widoczne z większej odległości. Żeby móc dostrzec na nich każdy szczegół, należy je oglądać z bliska.

Fotoobraz – nowocześnie i efektownie

Coraz większą popularnością cieszą się fotoobrazy, czyli zdjęcia w bardzo dużym rozmiarze, przypominające swoim wyglądem prawdziwe obrazy. To znakomita dekoracja ścienna, która prezentuje się bardzo efektownie. Najczęściej można się spotkać z dwoma rodzajami takich obrazów: na płótnie lub aluminium. Tak jest choćby w podanym sklepie online https://fotobum.pl/kategoria/42-fotoobrazy. Fotografia rodzinna w formie obrazu może ozdobić salon, korytarz lub sypialnię – zyska na tym nie tylko atrakcyjność mieszkania, ale również panująca w nim atmosfera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 1 =