Co można naprawić w uszkodzonym telefonie?

Jeśli Twój telefon uległ uszkodzeniu, być może zastanawiasz się, czy warto go naprawiać. W wielu przypadkach tak. Większość osób nie docenia korzyści płynących z naprawy telefonu. Poniżej przedstawiamy tylko kilka przykładów tego, co można zrobić:

Uszkodzony ekran LCD? Możemy to dla Ciebie naprawić!

Pęknięty ekran jest prawdopodobnie najczęstszym uszkodzeniem telefonów. Jeśli upuściłeś swój telefon i ekran pękł lub roztrzaskał się, możemy go dla Ciebie wymienić. Choć niektórzy uważają, że jest to zbyt kosztowne, często tak nie jest. Koszt wymiany pękniętego ekranu różni się w zależności od tego, jaki typ telefonu posiadasz i jak bardzo jest on uszkodzony.

Uszkodzenie wodą? Możemy naprawić to też!

Jeśli Twój telefon był narażony na działanie wody lub cieczy, istnieje duża szansa, że będzie wymagał naprawy – nawet jeśli była to tylko odrobina deszczu lub rozlanego napoju! Uszkodzenia spowodowane wodą mogą powodować różnego rodzaju problemy, takie jak korozja na płycie głównej lub porcie ładowania i innych wewnętrznych komponentach; może to spowodować trwałe uszkodzenie, jeśli nie zostanie pozostawione bez leczenia.

Chroń swój telefon przed uszkodzeniami

Najlepszym sposobem na ochronę telefonu jest umieszczenie go w etui lub futerale. Dzięki temu na ekranie i obudowie telefonu nie będą się gromadzić zarysowania i wgniecenia. Jeśli nie chcesz używać etui, upewnij się, że trzymasz telefon poza kieszeniami, w których klucze lub inne ostre przedmioty mogłyby go zarysować. Przydatna jest również osłona ekranu, ponieważ zapobiega ona gromadzeniu się zarysowań na przedniej części telefonu w miarę upływu czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany, to naprawa telefonów Poznań, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + 11 =