Idealne fototapety na korytarz – jak je znaleźć?

Korytarz zazwyczaj jest tym miejscem w domu lub mieszkaniu, które najtrudniej przyozdobić z powodu ciasnoty i wymaganych, praktycznych mebli użytkowych. Jeśli chcemy zabrać się za jego upiększanie, zwykle celujemy w coś, co będzie zajmowało mało miejsca i nie będzie przeszkadzało w codziennym użytkowaniu tego pomieszczenia. Jednym z rozwiązań może być zastosowanie fototapet. W niczym nie będą przeszkadzać, a dotychczas nudna, monotonna ściana w łatwy sposób może stać się obrazem, na którym aż miło zawiesić oko. Jednak jaką wybrać?

Powierzchnia i kolorystyka

Jak już mówiliśmy, korytarz rządzi się swoimi prawami. Jego podłużny charakter zmusza nas do wyboru spośród zdjęć o profilu panoramicznym, nieportretowym. W tym wypadku dobrze sprawdzi się fototapeta zwierzęta. Możemy to sobie wyobrazić: wchodzimy do domu, a na ścianie korytarza widok sawanny i tylko czarne sylwetki różnych zwierząt przemierzających pustynię o zachodzie słońca. Będzie to wyglądało szczególnie efektownie we wnętrzach z brązem i barwami podobnego typu.

Innym rozwiązaniem może być użycie zachodu słońca solo https://ecowall24.pl/fototapety-127-zachod-slonca.html. To piękny widok panoramiczny i nic dziwnego, że wszyscy tak go uwielbiamy oglądać na żywo. Za pomocą fototapety jesteśmy w stanie przenieść tę przyjemność do wnętrza własnego mieszkania i cieszyć się nią przez cały rok, o każdej porze dnia. Sama opcja zachodu słońca świetnie nada się również do innych pomieszczeń, np. salonu lub sypialni, gdzie będziemy mogli zasypiać w cudownym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 3 =