Jak nie zniszczyć tapicerkę samochodową?
Technologia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak nie zniszczyć tapicerkę samochodową?

Wnętrze każdego auta jest dla jego kierowcy i pasażerów szczególne. Dlatego warto regularnie dbać o jego wystrój tak,  aby było komfortowe zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Unikamy palenia

Jeśli chcemy zachować wnętrze auta świeże przez długie lata, nigdy nie palmy w środku tytoniu. Tyczy się to również tak zwanych e-papierosów. Materiały, z których wykonana jest tapicerka, bardzo łatwo wchłaniają tego typu woń. Usunięcie jej jest niezmiernie trudne, w warunkach domowych zazwyczaj niemożliwe. Warto również unikać przewożenia wszystkiego, co wytwarza intensywne zapachy.

Stare samochody

Gdy kupujemy używany pojazd, jest duża szansa że środek nie będzie miał neutralnego zapachu. Odradza się jednak samodzielnie wykonywać pranie tapicerki Rzeszów ma mnóstwo różnych zakładów, gdzie taką usługę wykonają dla nas profesjonaliści. Dzięki temu unikamy ryzyka doprowadzenia do dodatkowych uszkodzeń, a jednocześnie mamy gwarancję że wszelkie nieprzyjemne zapachy znikną raz na zawsze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wybór perfum na lato – na jakie nuty zapachowe postawić w tym sezonie?
W zależności od pory roku, mamy ochotę na inne zapachy na naszej skórze. Co więcej, niektóre zapachy źle reagują na […]
Brak szablonu – o nietypowych formach oświetlania wnętrza
Brak szablonu – o nietypowych formach oświetlania wnętrza
Lampa nie zawsze musi być nudna. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo znaleźć rodzaj oświetlenia, który przyciągnie uwagę gości, a nasze […]
Wyprowadzka na swoje – gdzie szukać mieszkania?
Wyprowadzka na swoje – gdzie szukać mieszkania?
Nie jest to najlepszy czas na posiadanie w domu dużej sumy pieniędzy. Inflacja stale rośnie, a zerowe stopy procentowe powodują, […]
Ostatnie wpisy