Jak wygląda skok tandemowy?
Sport i rekreacja-turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wygląda skok tandemowy?

Skok w tandemie to najpopularniejszy sposób na doświadczenie skoku spadochronowego. W skoku tandemowym, podczas swojego pierwszego skoku jesteś dołączony do instruktora.

Co to jest skok w tandemie?

Skoki w tandemie są tym, co większość ludzi myśli o skokach spadochronowych: dwie osoby wyskakują z samolotu na wysokości 10 000 stóp i doświadczają emocji swobodnego spadania, zanim otworzą się ich spadochrony. Cały proces trwa około 30 minut, choć może być krótszy lub dłuższy w zależności od takich czynników jak warunki pogodowe i poziom umiejętności instruktora.

Skoki w tandemie są najpopularniejszym sposobem na doświadczenie skydivingu. W skoku tandemowym, podczas swojego pierwszego skoku jesteś dołączony do instruktora. Cały proces trwa około 30 minut, choć może być krótszy lub dłuższy w zależności od czynników takich jak warunki pogodowe i poziom umiejętności instruktora.

Jak zapisać się na taki skok?

Po pierwsze, upewnij się, że jesteś w dobrym stanie zdrowia. Najlepszym sposobem na to jest wizyta u lekarza na badanie fizyczne i uzyskanie zgody. Następnie znajdź firmę, która oferuje skoki tandemowe. Większość ośrodków skydivingu ma strony internetowe, na których można znaleźć informacje o ich programach, a także ceny.

Zapisując się na skoki tandemowe Lubin zaleca się robienie tego z dużym wyprzedzeniem, ponieważ wiele firm wymaga minimalnej liczby rezerwacji, zanim zaplanują zajęcia. Na koniec pamiętaj, aby w dniu skoku zabrać ze sobą paszport i wszelkie inne dokumenty tożsamości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podstawowe wyposażenie obory – co musi się w niej znaleźć?
Podstawowe wyposażenie obory – co musi się w niej znaleźć?
Obora jest budynkiem gospodarczym, w którym trzymane są krowy. Musi być ona właściwie wyposażona, aby zapewniała najwyższy komfort zwierzętom, które […]
Radca prawny – jakie przykładowe usługi świadczy?
Radca prawny – jakie przykładowe usługi świadczy?
Radca prawny to adwokat, który udziela klientom porad w różnych kwestiach prawnych. Radca prawny może być pracownikiem kancelarii prawnej lub […]
Jak stworzyć w kuchni odpowiednią przestrzeń, potrzebną do gotowania i szykowania jedzenia?
Jak stworzyć w kuchni odpowiednią przestrzeń, potrzebną do gotowania i szykowania jedzenia?
Małe kuchnie w blokach są prawdziwą zmorą miłośników gotowania. Niewielka powierzchnia, która pozwala na ustawienie jedynie najpotrzebniejszego sprzętu oraz malutki […]
Ostatnie wpisy