Jak wygląda skok tandemowy?
Sport i rekreacja-turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wygląda skok tandemowy?

Skok w tandemie to najpopularniejszy sposób na doświadczenie skoku spadochronowego. W skoku tandemowym, podczas swojego pierwszego skoku jesteś dołączony do instruktora.

Co to jest skok w tandemie?

Skoki w tandemie są tym, co większość ludzi myśli o skokach spadochronowych: dwie osoby wyskakują z samolotu na wysokości 10 000 stóp i doświadczają emocji swobodnego spadania, zanim otworzą się ich spadochrony. Cały proces trwa około 30 minut, choć może być krótszy lub dłuższy w zależności od takich czynników jak warunki pogodowe i poziom umiejętności instruktora.

Skoki w tandemie są najpopularniejszym sposobem na doświadczenie skydivingu. W skoku tandemowym, podczas swojego pierwszego skoku jesteś dołączony do instruktora. Cały proces trwa około 30 minut, choć może być krótszy lub dłuższy w zależności od czynników takich jak warunki pogodowe i poziom umiejętności instruktora.

Jak zapisać się na taki skok?

Po pierwsze, upewnij się, że jesteś w dobrym stanie zdrowia. Najlepszym sposobem na to jest wizyta u lekarza na badanie fizyczne i uzyskanie zgody. Następnie znajdź firmę, która oferuje skoki tandemowe. Większość ośrodków skydivingu ma strony internetowe, na których można znaleźć informacje o ich programach, a także ceny.

Zapisując się na skoki tandemowe Lubin zaleca się robienie tego z dużym wyprzedzeniem, ponieważ wiele firm wymaga minimalnej liczby rezerwacji, zanim zaplanują zajęcia. Na koniec pamiętaj, aby w dniu skoku zabrać ze sobą paszport i wszelkie inne dokumenty tożsamości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z jakiego materiału kupować meble?
Z jakiego materiału kupować meble?
Meble są powszechnie kupowanym produktem. Jednak przy ich zakupie należy brać pod uwagę, iż niektóre pomieszczenia wymagają od nich specjalnego […]
Domy z drewna – jakie mają zalety?
Domy z drewna – jakie mają zalety?
Domy z drewna cieszą się coraz większą popularnością. Ten rodzaj budownictwa mieszkaniowego jest przyjazny dla środowiska i zapewnia komfortowe warunki […]
Wybielanie zębów – dlaczego warto to zrobić?
Wybielanie zębów – dlaczego warto to zrobić?
Wybielanie zębów to bezpieczny i skuteczny sposób na rozjaśnienie uśmiechu. Można go stosować do korekty niewielkich przebarwień zębów, jak również […]
Ostatnie wpisy