Kroje sukien ślubnych dla szczupłych kobiet

Wybór sukni ślubnej może przysporzyć wielu problemów. Każda przyszła panna młoda z pewnością ma wizję swojej idealnej sukienki, ale po prostu może być trudno taką znaleźć w sklepach lub co gorsza okaże się, że w tym modelu nie wyglądamy korzystnie i trzeba szukać dalej. O osobach szczupłych mówi się, że mają największy wybór ubrań. Jednak w przypadku sukien ślubnych znalezienie odpowiedniego modelu może być równie trudna, jak wtedy gdy mamy nieproporcjonalną sylwetkę.

Często trzeba mierzyć modele, które na pierwszy rzut oka nie wpadną nam w oko, ale są one idealne do podkreślenia walorów i ukrycia kompleksów. Choćby w sukni ślubnej hiszpance można odsłonić ramiona i obojczyki, które po oprószeniu rozświetlaczem będą pięknie wyglądać. Natomiast suknie odcinane w talii podkreślają kibić, ale i ukrywają mały biust czy wąskie biodra.

Na jakie suknie ślubne warto stawiać?

Bardzo ładnie układają się suknie ślubne szyte z szyfonu. Takie modele można znaleźć i kupić na https://boso.nu/tagi/suknie-slubne-z-szyfonu/. Ten materiał bardzo wdzięcznie się układa i wygląda niezwykle miękko. Ponadto z tek tkaniny szyte są różne typy sukien ślubnych, choć przeważają długie. Pięknie wyglądają suknie z bardzo głębokim dekoltem, ale na szerokich ramiączkach i ze skromnym dołem. Wtedy sam dekolt jest główną atrakcją sukni, a więc wygląda on estetycznie. Także suknie z gołymi plecami i zabudowanym przodem prezentują się bardzo dobrze na szczupłej sylwetce. Ciekawym pomysłem jest też suknia z przylegającą do ciała górą, ale mocno rozkloszowanym dołem, która wygląda jak z bajki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + czternaście =