Lifting wampirzy – na czym polega?

Wampirzy lifting znany jest również jako mezoterapia. Jest to niechirurgiczny zabieg, który może być stosowany w celu odmłodzenia skóry twarzy. Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości czynników wzrostu i komórek macierzystych do warstwy skórnej. Wampirzy lifting wykorzystuje osocze bogatopłytkowe (PRP) do stymulacji produkcji kolagenu w skórze. Te czynniki wzrostu stymulują regenerację komórek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg wykonywany jest za pomocą maleńkiej igły. Lekarz wstrzykuje niewielkie ilości czynników wzrostu i komórek macierzystych do warstwy skóry właściwej, stymulując regenerację komórek. Zabieg ten może być stosowany w leczeniu wszelkiego rodzaju schorzeń skóry, takich jak trądzik, zmarszczki i drobne linie.

Jest to zastrzyk, zwykle w policzki lub wokół oczu. Wykonuje się go w gabinecie lekarskim i nie wymaga on operacji. Zabieg trwa około 15 do 20 minut, w zależności od tego, ile zastrzyków jest potrzebnych. Rezultaty mogą utrzymywać się od sześciu miesięcy do trzech lat, w zależności od częstotliwości wykonywania zabiegu. Możesz umówić się na zabieg na stronie https://proderma-clinique.pl/lifting-wampirzy.

Czy jest on bezpieczny?

Tak, zabieg jest bezpieczny. Nie wymaga operacji i może być wykonany w gabinecie lekarskim. Trwa około 15 do 20 minut, w zależności od tego, ile zastrzyków jest potrzebne. Wyniki mogą trwać od sześciu miesięcy do trzech lat, w zależności od tego, jak często procedura jest wykonywana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =