Typy lakierów, jakie warto nakładać na swoje paznokcie

Obecnie na rynku jest dostępna cała masa różnych lakierów do paznokci. Część z nich jest raczej ciekawostką, którą można przetestować, a inne propozycje pokochał świat i są stosowane przez miliony kobiet na całym świecie. Najlepiej znane z nich to oczywiście lakiery hybrydowe oraz klasyczne. Te drugie są dostępne praktycznie w każdym sklepie, ale pierwsze są znacznie trwalsze i lepiej wyglądają.

Lakiery na paznokcie dla każdej kobiety

Lakiery klasyczne trzymają się mniej więcej tydzień, o ile dobrze się o nie dba. Nie należy stukać nimi o twarde powierzchnie ani skubać. Są jednak bardzo proste do wykonania, można pomalować nimi paznokcie w trzydzieści minut. Większość formuł szybko wysycha. Można je dostać w większości drogerii oraz w supermarketach. Są dostępne w każdym kolorze tęczy. Często można dostać do nich preparat wspomagający wysychanie. Dzięki różnym top coatom można nadać im dowolnego wykończenia albo dodać do nich zdobienia czy naklejki.

Lakiery hybrydowe są lepszą opcją dla kobiet, które mogą pozwolić sobie na kilkugodzinne robienie paznokci raz w miesiącu albo wyjście do kosmetyczki. Są bardzo trwałe dzięki technice utrwalania, nie odpryskują i bardzo dobrze trzymają się płytki paznokcia. Można dostać je w niektórych drogeriach, ale znacznie lepszy wybór jest na stronach producentów, takich jak https://manirouge.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − osiem =