Bezpieczeństwo na parkingu – w jakich sytuacjach przydają się listwy do drzwi?

Listwy do drzwi samochodowych są bardzo potrzebne, zwłaszcza jeśli często parkujemy w mieście. Parkingi bywają wyjątkowo małe, dlatego listwy ochronne pozwolą nam ochronić drzwi przed zarysowaniem. Można założyć je w zakładach zajmujących się tuningiem. Listwy takie mogą mieć funkcję ochronną, ale również ozdobną. Zakłada się je na bokach auta w dowolnym miejscu, ale najlepiej zakładać je na środku drzwi samochodowych.

Takie listwy mogą być montowane bardzo szybko, a dzięki zastosowaniu taśmy 3M są one wyjątkowo mocno przyczepione. Mogą one później służyć przez wiele lat. Listwy do drzwi samochodowych są nie tylko idealnie dostosowane do modelu samochodu i świetnie przylegają do karoserii, ale również odznaczają się swoim wyglądem. Dodatkowo, są bardzo lekkie, co pozwala na ich dobre przyleganie.

Parkowanie w mieście

Listwy samochodowe pomagają zabezpieczyć samochód przed wgnieceniami oraz parkowaniem na bardzo zatłoczonych parkingach w mieście oraz przy sklepach. Coraz trudniej znaleźć nam miejsce parkingowe. Takie listwy nie tylko ochronią naszą karoserię przed otwieraniem drzwi w ciasnych przejściach, kiedy stawiamy samochód bardzo blisko kolejnego samochodu.

Listwy samochodowe znajdziemy w sklepie: https://sklep-tuningowy.pl/. Mogą one zabezpieczyć przed uderzeniem drzwiami innego samochodu. Wykonane są z poliuretanu, który idealnie amortyzuje wszelkie uderzenia. Są wodoodporne, a przy tym dobrze zamocowane na taśmach, co daje nam pewność, że będą na naszym samochodzie w tym samym miejscu przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście + jedenaście =