Drony DJI – cechy charakterystyczne
Technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drony DJI – cechy charakterystyczne

DJI to firma, która produkuje drony i sprzęt do fotografii lotniczej dla konsumentów. Posiadają oni szereg różnych dronów, od bardzo podstawowych po bardziej zaawansowane i specjalistyczne modele.

Ich produkty są zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, a wszystkie są stosunkowo łatwe do latania. Zawierają systemy GPS, które pomagają w nawigacji, natomiast większość ich dronów może być sterowana za pomocą smartfonów lub tabletów.

Cechy charakterystyczne

Wszystkie drony DJI dostarczane są z kontrolerem, którego możesz użyć do pilotowania ich w pobliżu. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego szkolenia ani żadnego wcześniejszego doświadczenia w lataniu dronami – wszystko co musisz zrobić to wykonać kilka prostych kroków, a będziesz w stanie latać swoim dronem z łatwością.

Kontrolery posiadają również szereg funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z nich. Na przykład, kontrolery posiadają czujniki, które pomagają im wykryć przeszkody przed nimi, dzięki czemu mogą uniknąć zderzenia z nimi (lub przynajmniej zmniejszyć szanse na zderzenie). Jest to ważna funkcja, ponieważ awarie mogą spowodować uszkodzenie drona (nie tylko fizyczne, ale także finansowe), zwłaszcza jeśli rozbijesz go wielokrotnie podczas jednej sesji lotu!

Kontrolery posiadają również joysticki, które pozwalają na bardziej precyzyjne sterowanie ruchem drona niż przy użyciu samych przycisków. Daje to większą kontrolę nad tym, dokąd zmierza Twój dron i jak szybko się porusza – co jest ważne, ponieważ niektórzy mogą chcieć uchwycić ten idealny moment.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie osoby mogą się zdecydować na wzięcie auta w leasing?
Leasing samochodu kojarzony jest głównie z finansowaniem auta przez przedsiębiorstwa lub osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. W rzeczywistości jednak to […]
Jak bezpiecznie przetransportować osobiste dokumenty i pieniądze?
Jak bezpiecznie przetransportować osobiste dokumenty i pieniądze?
Jednymi z najbardziej wartościowych rzeczy przesyłanych kurierem bądź pocztą są pieniądze, a także dokumenty z poufnymi danymi (osobowymi, bankowymi, ubezpieczeniowymi […]
Jak uchronić urządzenia grzewcze i klimatyzację przed uszkodzeniem?
Jak uchronić urządzenia grzewcze i klimatyzację przed uszkodzeniem?
Instalacje grzewcze składające się z rozmaitych urządzeń grzewczych, a także klimatyzacja, to obecnie jedne z podstawowych układów w każdym domu. […]
Ostatnie wpisy