Drony DJI – cechy charakterystyczne
Technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drony DJI – cechy charakterystyczne

DJI to firma, która produkuje drony i sprzęt do fotografii lotniczej dla konsumentów. Posiadają oni szereg różnych dronów, od bardzo podstawowych po bardziej zaawansowane i specjalistyczne modele.

Ich produkty są zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, a wszystkie są stosunkowo łatwe do latania. Zawierają systemy GPS, które pomagają w nawigacji, natomiast większość ich dronów może być sterowana za pomocą smartfonów lub tabletów.

Cechy charakterystyczne

Wszystkie drony DJI dostarczane są z kontrolerem, którego możesz użyć do pilotowania ich w pobliżu. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego szkolenia ani żadnego wcześniejszego doświadczenia w lataniu dronami – wszystko co musisz zrobić to wykonać kilka prostych kroków, a będziesz w stanie latać swoim dronem z łatwością.

Kontrolery posiadają również szereg funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z nich. Na przykład, kontrolery posiadają czujniki, które pomagają im wykryć przeszkody przed nimi, dzięki czemu mogą uniknąć zderzenia z nimi (lub przynajmniej zmniejszyć szanse na zderzenie). Jest to ważna funkcja, ponieważ awarie mogą spowodować uszkodzenie drona (nie tylko fizyczne, ale także finansowe), zwłaszcza jeśli rozbijesz go wielokrotnie podczas jednej sesji lotu!

Kontrolery posiadają również joysticki, które pozwalają na bardziej precyzyjne sterowanie ruchem drona niż przy użyciu samych przycisków. Daje to większą kontrolę nad tym, dokąd zmierza Twój dron i jak szybko się porusza – co jest ważne, ponieważ niektórzy mogą chcieć uchwycić ten idealny moment.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gry planszowe dla dzieci – nauka poprzez zabawę
Gry planszowe dla dzieci – nauka poprzez zabawę
Rozwój intelektualny dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym to niezwykle istotna kwestia, o której nie wolno zapominać w codziennym planowaniu […]
Wystrój sali weselnej – w co warto zainwestować?
Wystrój sali weselnej – w co warto zainwestować?
Przygotowania do wesela z pewnością są bardzo złożone. Należy wybrać miejsce, transport, menu, muzykę, a także przygotować atrakcje i prezenty […]
Jakie potrawy warto spróbować z innego kraju?
Jakie potrawy warto spróbować z innego kraju?
Smaczne dania i potrawy dają nam energię i pozwalają cieszyć się unikalnym smakiem. Postawić można na kuchnię turecką, jaka w […]
Ostatnie wpisy