Przy pomocy jakich rozwiązań można szybko rozbudować swoją tkankę mięśniową?

Najprostszym sposobem na zbudowanie masy mięśniowej jest dobra dieta. Jeśli chcesz zbudować mięśnie, musisz jeść więcej kalorii niż spalasz. Możesz również zwiększyć spożycie białka, aby pomóc swoim mięśniom rosnąć. Ten artykuł da ci kilka wskazówek, jak zacząć budować masę mięśniową.

Budowanie chudej tkanki mięśniowej jest jednym z najlepszych sposobów, aby zachować zdrowie i wyglądać świetnie. Jest to również dobry sposób na utrzymanie wagi, ponieważ tkanka mięśniowa jest bardziej gęsta niż tkanka tłuszczowa i zajmuje mniej miejsca. Ale jeśli szukasz szybkich rezultatów, budowanie chudej tkanki mięśniowej może czuć się jak bitwa pod górę, gdy spoglądasz na skalę lub lustro i nie widzisz żadnych zmian.

Na szczęście jest kilka rzeczy, które mogą pomóc przyspieszyć twój postęp w kierunku budowania chudej masy mięśniowej:

  1. Spożywaj pokarmy bogate w białko,
  2. Jedz wystarczająco dużo kalorii (zwłaszcza węglowodanów),
  3. Podnoś ciężary kilka razy w tygodniu.

Trening EMS

Najpopularniejszym sposobem na to jest stosowanie tak zwanego treningu „EMS” (skrót od Electrical Muscle Stimulation). Maszyny, jak i kamizelki EMS prezentowane na stronie https://meonems.pl/trening-ems/ wykorzystują prądy elektryczne do stymulowania mięśni, zmuszając je do kurczenia się i rozluźniania podczas podnoszenia lub opuszczania ciężarów. Jest to metoda stosowana od dziesięcioleci w klinikach fizykoterapii, ale ostatnio stała się popularna wśród kulturystów i innych sportowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden − jeden =